Kontakt
telefon + 385 (0)40 390 833
telefon + 385 (0)40 390 843 ENERGETSKI CERTIFIKATI
fax + 385 (0)40 390 835
email info@m-investa.hr
web stranica www.m-investa.hr
   
  Dragutin Matotek, dipl.ing.
  E. info@m-investa.hr
   
  Ratko Matotek, dipl.ing.građ. REV
  direktor
  E. ratko@m-investa.hr
   
  Odjel općih poslova
  Karla Zadravec, mag.oec.
  E. karla@m-investa.hr
   
  Odjel procjena nekretnina
  Biserka Golub - voditelj
  E. biserka@m-investa.hr
   
  Marko Zeko, bacc.oec.
  E. marko@m-investa.hr
   
  Marijana Juračić, bacc.oec.
  E. marijana@m-investa.hr
   
  Petra Mesarić, bacc.oec.
  E. petra@m-investa.hr
   
  Odjel vještačenja i stručnog nadzora
  Vjeran Mesarić, ing.građ. - voditelj
  E. vjeran@m-investa.hr
   
  Vesna Turk
  E. vesna@m-investa.hr
 
  Odjel energetskog certificiranja
  Jelena Novak, bacc.ing.aedif. - voditelj
  E. jelena@m-investa.hr
   
  Odjel projektiranja i etažiranja
  Lucija Vrbanec, bacc.ing.evol.sust.
  E. lucija@m-investa.hr
   
   
KONTAKTIRAJTE NAS
 
Ime
Prezime
e-mail adresa
Telefon
Poruka
   
RADNO VRIJEME
Ponedjeljak 07:30 - 15:30
Utorak 07:30 - 15:30
Srijeda 07:30 - 15:30
Četvrtak 07:30 - 15:30
Petak 07:30 - 15:30
Subota po dogovoru
Nedjelja neradna
Poslovni računi
Privredna banka d.d. Zagreb HR 5123400091116008270
Addiko Bank d.d. HR 8925000091101142555
Raiffeisenbank Austria d.d. HR 9524840081101746464
Sberbank d.d. HR 5725030071100092674
Podravska banka d.d. HR 4623860021119012976
Croatia banka d.d. HR 322485 0031100301170
Erste&Steiermärkische Bank d.d. HR 4124020061100949387
ostali podaci o tvrtki
Nadležni sud Trgovački sud u Varaždinu
   
MBS 070009544
OIB 58604606434
MB 0624608
   
Puni naziv tvrtke MEĐIMURJE-INVESTA društvo s ograničenom odgovornošću
Skraćeni naziv tvrtke M-INVESTA d.o.o.
   
Sjedište / adresa 40 000 Čakovec
  Ruđera Boškovića 16
Poslovni centar Moderna
   
GPS koordinate N 46° 23' 12.547"
  E 16° 26' 24.7"
   
Temeljni kapital 398.200,00 kn
   
Osnivači / članovi društva Ratko Matotek
   
Osobe ovlaštene za zastupanje Ratko Matotek - direktor
  Hrvoje Matotek, direktor
Tvrtka
M-INVESTA d.o.o.

Ruđera Boškovića 16

40 000 Čakovec


OIB: 58604606434


Trgovački sud u Varaždinu

MBS : 070009544

Temeljni kapital : 398.200,00 kn
Radno vrijeme
Ponedjeljak

07:30 - 15:30

Utorak

07:30 - 15:30

Srijeda

07:30 - 15:30

Četvrtak

07:30 - 15:30

Petak

07:30 - 15:30

Subota

po dogovoru

Nedjelja

neradna


Kontakt
tel

+ 385 (0)40 390 833

tel
ENERGETSKI CERTIFIKATI
+ 385 (0)40 390 843

fax


+ 385 (0)40 390 835

mail

info@m-investa.hr