Kontakt
telefon + 385 (0)40 390 833
fax + 385 (0)40 390 835
email info@m-investa.hr
web stranica www.m-investa.hr
   
  Dragutin Matotek, dipl.ing.
  prokurist
  E. info@m-investa.hr
   
  Ratko Matotek, dipl.ing.građ.
  direktor
  E. ratko@m-investa.hr
   
  Odjel općih poslova
  Karla Zadravec, mag.oec.
  E. karla@m-investa.hr
   
  Odjel procjena nekretnina
  Biserka Golub - voditelj
  E. biserka@m-investa.hr
   
  Marko Zeko, bacc.oec.
  E. marko@m-investa.hr
   
  Marijana Juračić, bacc.oec.
  E. marijana@m-investa.hr
   
  Petra Mesarić, bacc.oec.
  E. petra@m-investa.hr
   
  Odjel vještačenja i stručnog nadzora
  Vjeran Mesarić, ing.građ. - voditelj
  E. vjeran@m-investa.hr
   
  Vesna Turk
  E. info@m-investa.hr
 
  Odjel energetskog certificiranja
  Jelena Novak, bacc.ing.aedif. - voditelj
  E. jelena@m-investa.hr
   
  Odjel projektiranja i etažiranja
  Lucija Vrbanec, bacc.ing.evol.sust.
  E. lucija@m-investa.hr
   
   
KONTAKTIRAJTE NAS
 
Ime
Prezime
e-mail adresa
Telefon
Poruka
   
RADNO VRIJEME
Ponedjeljak 07:30 - 15:30
Utorak 07:30 - 15:30
Srijeda 07:30 - 15:30
Četvrtak 07:30 - 15:30
Petak 07:30 - 15:30
Subota po dogovoru
Nedjelja neradna
Poslovni računi
Privredna banka d.d. Zagreb HR 51 2340 0091 1160 0827 0
Addiko Bank d.d. HR 89 2500 0091 1011 4255 5
Raiffeisenbank Austria d.d. HR 95 2484 0081 1017 4646 4
Sberbank d.d. HR 57 2503 0071 1000 9267 4
Podravska banka d.d. HR 46 2386 0021 1190 1297 6
Croatia banka d.d. HR 32 2485 0031 1003 0117 0
ostali podaci o tvrtki
Nadležni sud Trgovački sud u Varaždinu
   
MBS 070009544
OIB 58604606434
MB 0624608
   
Puni naziv tvrtke MEĐIMURJE-INVESTA društvo s ograničenom odgovornošću
Skraćeni naziv tvrtke M-INVESTA d.o.o.
   
Sjedište / adresa 40 000 Čakovec
  Ruđera Boškovića 16
   
GPS koordinate N 46° 23' 12.547"
  E 16° 26' 24.7"
   
Temeljni kapital 398.200,00 kn
   
Osnivači / članovi društva Dragutin Matotek, dipl.ing.
   
Osobe ovlaštene za zastupanje Blaženka Matotek-Vojvoda - prokurist
  Ratko Matotek, dipl.ing.građ. - direktor
  Dragutin Matotek, dipl.ing. - prokurist
Tvrtka
M-INVESTA d.o.o.

Ruđera Boškovića 16

40 000 Čakovec


OIB: 58604606434


Trgovački sud u Varaždinu

MBS : 070009544

Temeljni kapital : 398.200,00 kn
Radno vrijeme
Ponedjeljak

07:30 - 15:30

Utorak

07:30 - 15:30

Srijeda

07:30 - 15:30

Četvrtak

07:30 - 15:30

Petak

07:30 - 15:30

Subota

po dogovoru

Nedjelja

neradna


Kontakt
tel

+ 385 (0)40 390 833

tel
ENERGETSKI CERTIFIKATI
+ 385 (0)40 390 843

fax


+ 385 (0)40 390 835

mail

info@m-investa.hr